Zestawy do monitoringu/inspekcji TV
kanalizacji

minCord
MC15
MC30

MC50
minCam360
Kamera do studni głębinowych

Akcesoria

Obszary zastosowania:

Ścieki (renowacja)
Nasze systemy inspekcji TV kanalizacji sanitarnych i deszczowych umożliwiają doskonałą analizę stanu technicznego kanalizacji, ocenę szkód i planowanie środków zaradczych oraz dobór optymalnej technologii renowacji. Doskonały obraz i solidność naszych głowic (szczelność do 10 bar) gwarantuje najlepsze rezultaty.

Ścieki (czyszczenie i inspekcja)
Nasze systemy kontroli w zakresie ścieków, przeznaczone są do sprawdzania aktualnego stanu kanalizacji, planowania czyszczenia oraz lokalizacji awarii. Inspekcji systemów odwadniania domów i nieruchomości, instalacji zewnętrznych i wewnętrznych. Charakteryzują się doskonałym obrazem bardzo dobrym pokonywaniem łuków i kolan jak również w przypadku kamery mC360 płynnym manewrowaniem głowicą kamery.

Przemysł
Nasze systemy kontroli TV dla przemysłu, są stosowane w szczególnie wymagających dziedzinach zastosowań. Niezależnie od tego, czy chodzi o przemysł lotniczy, motoryzacyjny, naftowy i gaz ziemny, przemysł kolejowy, chemiczny czy też o inne specjalne obszary.

Woda
Systemy inspekcji rur wodnych i studni głębinowych. Odpowiednie systemy kamer są dedykowane do badania odwiertów i przyłączy do punktów pomiarowych. W tym celu oferujemy specjalne bębny kablowe, jednostki sterujące, a także możliwość nagrywania wideo i / lub wprowadzania danych.