Urządzenia ciśnieniowe » Zabudowy do pojazdów dostawczych

Zabudowy kombinacyjne: czyszczące z kamerą inspekcyjną

Zabudowy kombinacyjne są idealnym rozwiązaniem łączącym w sobie dwie funkcje: czyszczenia ciśnieniowego kanalizacji oraz monitoringu TV rurociągów.  Kompaktowa, lekka zabudowa pojazdu zapewnia maksymalną oszczędność miejsca dla innych urządzeń. Rozwiązanie to nadaje się do montażu w średnich i ciężkich pojazdach takich jak mercedes Sprinter, VW Crafter, Iveco Daily lub większych jak np. Mercedes Vario. System zabudowy  Leistikow charakteryzuje się największą możliwą wydajnością uzyskaną w minimalnej przestrzeni bez utraty jakości  zamontowanych elementów.

Zabudowy wykonywane są indywidualnie, zgodnie z życzeniami klienta.

Idealne dla firm wodociągowych, komunalnych, gmin, wykonawców sieci kanalizacyjnych, firm zajmujących się monitoringiem , remontami i renowacją kanalizacji.

Wykorzystanie napędu z przystawki odbioru mocy pojazdu bazowego, eliminuje utrzymywanie dodatkowego silnika, umożliwia napęd pompy o wysokich parametrach, pozwala zaoszczędzić miejsce w przestrzeni  ładunkowej samochodu i nie obciąża go dodatkowym ciężarem.

Dostępne pojemności zbiorników wody  600; 1000; 1400, 3000 (Vario) litrów.

Solidna ocynkowana ogniowo rama.

Możliwość wykonania z wysuwanym i obrotowym panelem zarówno dla bębna z wężem ciśnieniowym jak i dla bębna z kablem kamery.

Konstrukcja zapewnia łatwą konserwację i serwis urządzeń.« powrót