stare

Urządzenia przenośne

Głowica kamery RTH 110 ZOOM
 

Obrotowo – wychylna głowica kamery produkowana dla zakresu średnic od 150 mm przez firmę Zikmund electronics s.r.o.
Łatwy i szybki ( ok. 1 min.) montaż i demontaż głowicy z wózkiem dzięki specjalnemu wodoszczelnemu łącznikowi /konektorowi/. Montażu można dokonać bez jakichkolwiek specjalnych narzędzi.
Oświetlenie typu LED wystarczające do oświetlenia wnętrza rury o średnicy do DN 800 mm ( bez konieczności stosowania oświetlenia dodatkowego)
Zoom 10x, Autofokus
Rozdzielczość TV 480 linii, 0,9 lx czułość kamery, DSP.  
Przesłona automatyczna, Rotacja 358o /358 o. Płynna regulacja prędkości obracania.  Automatyczny powrót do założonego położenia.
Przedstawienie graficzne na monitorze kierunku „patrzenia” w rurze.
Centralne uszczelnianie z wózkiem. Konektor do łączenia głowicy z wózkiem. Laser do pomiaru średnicy i owalu dla profili w zakresie DN 120 -280, przygotowanie dla lasera DN 220 – DN 480 mm.

 

Wózek RV125 / 100 -400 mm / 

 
Wózek RV125 dla średnic DN 100 do DN 400 mm (z wymiennymi kółkami) możliwość skręcania (obrót w miejscu) z wsteczną kamerą załączaną w trakcie cofania wózka. Konektor łączący wózek z kablem wychylny w dwóch osiach dla zapobiegania uszkodzeniom kabla.Wytrzymały stały konektor do połączenia z głowicą kamery.
Pomiar spadków w procentach  (0,035%) i stopniach (0,02o), pomiar przechyłu poprzecznego, automatyka zabezpieczająca wózek przed wywrotką, złącze do pompowania wózka i głowicy kamery gazem w celu zabezpieczenia przed wilgocią. Automatyka zabezpieczająca przed przewróceniem wózka.
Kamera wsteczna.

 


Wózek RV305 / 150 -800 mm /
  

Duży wózek stosowany w profilach o średnicy DN 150 do 800 mm ( z wymiennymi kołami). Z możliwością skręcania. Konektor do podłączenia kabla wychylny w dwóch osiach.
Złocony konektor do podłączenia obrotowej głowicy kamery, elektryczna zwyżka do podnoszenia głowicy kamery, możliwość skręcania (obrót w miejscu),automatyka zabezpieczająca przed wywrotką wózka, mierzenie spadków ( wzdłużnego i poprzecznego), konektor do podłączenia wstecznej kamery dla ułatwienia cofania w kanale (głowica T40), mierzenie wysokości podniesienia ramion zwyżki, mierzenie temperatury.
Kamera wsteczna.

 

Bęben z kablem KN 155E

   Przenośny bęben z kablem, z kółkami i wysuwanymi rękojeściami służącymi do transportu bębna.
Elektryczny napęd, automatyczne równanie (układanie) kabla na bębnie, automatyczna synchronizacja prędkości obrotowej z jazdą wózka, regulowany hamulec, korba do ręcznego nawijania kabla w przypadku braku zasilania, możliwość nawinięcia 300 m kabla 75C10, elektroniczny pomiar odległości
Kabel 75C10 (średnica 7,5mm)

 

Kompaktowa jednostka sterująca RJ105 Comfort
( w przenośnym kufrze z monitorami o podwyższonej jakości).

 

Jednostka sterująca RJ105 Comfort z zintegrowanym przemysłowym komputerem PC w jednej obudowie.
2 monitory 8” (1 x dla obrazu z kamery, jeden dla komputera)
Przemysłowy komputer PC, optyczny trackball dla obsługi kursora PC.
Joysticki i przyciski do obsługi wszystkich funkcji głowicy kamery, wózków i bębna z kablem, Centralny wyłącznik bezpieczeństwa STOP,
Klawiatura PC. Nagrywarka DVD, porty USB do podłączenia zewnętrznych urządzeń jak drukarka, Flach Disk itp.
Konektory do podłączenia: bębna z kablem, zewnętrznego pulpitu sterującego w przypadku zabudowy w samochodzie, złącze do podłączenia zewnętrznego monitora TV, VGA, USB, nagrywanie na HD, zapis danych do PC Card, tytułowanie inspekcji (edytor tekstu), gniazdo zasilania 230 V z zabezpieczeniem.
Oprogramowanie.
Kompletne intuicyjne i przejrzyste oprogramowanie, które w pełni odpowiada potrzebom instytucji i osób zamawiającym inspekcję TV.

 

Program IKAM:

 
Opracowanie protokołów zgodnych z normą EN13508,
Przedstawia; ciśnienie w kamerze, przechył wózka, wysokość podniesienia ramion zwyżki wózka RV305,
Pomiar: spadków , średnicy kanału, owalu kanału, nagrywanie kontrolowanych odcinków, możliwość edycji tytułu już nagranych odcinków.
Wydruki; protokołów, protokołów sumarycznych, wykresu graficznego spadków.

 

Program DVDWriter.


 
Opracowanie i zestawienie DVD dla zamawiającego, możliwość rejestracji na CD, DVD, HDD, flach. Wygenerowanie danych do dystrybucji.« powrót