Urządzenia mechaniczne

Maszyny Rak - RIS
Spirale
Końcówki spiralne

Końcówki wiercące
Końcówki widelcowe
Końcówki łańcuchowe

Końcówki z węglikami spiekanymi
Końcówki specjalne
Końcówki do korzeni


Maszyny RIS – RAK

Przegląd oferowanych przez firmę Unimark maszyn do mechanicznego  czyszczenia i udrażniania rur i kanalizacji:

Nasze maszyny serii RIS-RAK współpracują  ze spiralami  6, 8 i 10 mm z zastosowaniem  adapter u i węża prowadzącego lub dodatkowym bębnem na spiralę. Standardowo  współpracują ze spiralami  16, 22  i 32mm - bez adaptera  dla rur o średnicy 30-300mm, max . długość robocza 80m, ciężar maszyny max.: 24 kg
Zalety: Konstrukcja maszyny powoduje że zanieczyszczenia które niesie ze sobą spirala kanalizacyjna nie przedostają się do wnętrza urządzenia dzieki czemu urzadzenie nie jest narażone na usterki,  z tego powodu  służy użytkownikom przez lata .Wysoki moment obrotowy silnika, 0,75 kW - 1 HP, obroty wału 670U / min – 750 U/min powodują że maszyny spiralne RIS/RAK są w stanie usunąć wszelkie niedrożności  i zatkania kanalizacji.

Właściwości urządzeń do mechanicznego czyszczenia rur i kanalizacji serii RIS/RAK:
Wytrzymały napęd spirali w wyniku wielu lat doświadczeń został dopracowany do perfekcji, a prostota konstrukcji i zastosowane najwyższej klasy materiały spowodowały że oferowane przez nas maszyny do mechanicznego czyszczenia kanalizacji są przyjazne dla operatora i nie wymagają stosowania wielu części zamiennych co stanowi o redukcji kosztów w trakcie eksploatacji.
Maszyny spiralne RAK/RIS do czyszczenia kanalizacji gwarantują efektywne  usuwanie zanieczyszczeń i niedrożności w kanalizacji, dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu nie spotykanemu w konkurencyjnych rozwiązaniach. Przyjazny dla użytkownika system szczęk zaciskowych nadaje urządzeniom RIS/RAK uniwersalnego wymiaru.
Hermetycznie zamknięty, czysty i łatwy w obsłudze, Mocna, gruba dźwignia osadzona w osi maszyny daje jej niespotykaną w innych modelach stabilność w trakcie pracy dzięki czemu operator czuje pewność i komfort.
Solidna, wytrzymała aluminiowa rama i obudowy boczne gwarantują  uniknięcie uszkodzeń mechanicznych maszyny w trakcie pracy i transportu.