SPRZEDAŻ URZĄDZEŃ

 

 

Więcej niż czyszczenie kanalizacji

Firma "UNIMARK" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Wadowicach przy ulicy Niwy 38, powstała w Sanoku w roku 1991, zaś w 1993 przeniosła swą działalność do Wadowic. UNIMARK posiada oddział w Mysłowicach przy ul. Fabrycznej 5a.

Działalność firmy UNIMARK Sp. z o. o. jest działalnością serwisowo-remontową w ramach zlecenia lub umowy. Zasięg działania firmy UNIMARK Sp. z o. o. obejmuje cały teren Polski. Oferujemy kompleksowe usługi i sprzedaż maszyn i urządzeń do czyszczenia i monitoringu rur i kanalizacji. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, doświadczony i dyspozycyjny personel oraz odpowiednie referencje.

Czyścimy kanalizację w sposób najbardziej racjonalny i efektywny. Posiadamy wszelkie dostępne na rynku urządzenia. Używamy dysz nowej generacji: praktyka wymusza na nas ciągłe ulepszanie i dostosowanie dysz do usuwania wszelkiego rodzaju niedrożności. Życzenia klientów takich jak Rafinerie czy Cementownie uczuliły nas na szczególne przestrzeganie przepisów BHP przy wykonywaniu tych usług.
 
 

 

Dotacje na kapitał obrotowy

Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020

 


 

W wyniku realizacji Projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programy Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 firma Unimark Sp. z o.o. wykonuje czyszczenie kanałów w pełnym zakresie średnic (do 3.000 mm).